16/03/2013

Kalender gewestelijke 1 - 2013

ma 01 apr 13 14u30 Oppuurs - Kastel
za 06 apr 13 14u30 Buggenhout - Oppuurs
         
zo 14 apr 13 14u30 Kastel - Oppuurs
za 20 apr 13 14u30 Oppuurs - Buggenhout
         
         
Beker Van Vlaanderen Gewestelijke:    
1ste ronde:        
zo 05 mei 13 15u Hamme St-Anna - Oppuurs
za 18 mei 13 15u Oppuurs - Hamme St-Anna
2de ronde:        
za 01 jun 13 15u      
za 29 jun 13 15u      
Finaledag
zondag 18 augustus 13
         
         
Competitie Gewestelijke 2:    
         
do 09 mei 13 15u Oppuurs - Kerksken
za 11 mei 13 15u Terjoden - Oppuurs
za 08 jun 13 15u Oppuurs - Galmaarden
zo 09 jun 13 15u Idegem - Oppuurs
za 15 jun 13 15u Oppuurs - Hamme St-Anna
zo 23 jun 13 15u Wieze - Oppuurs
zo 07 jul 13 15u Oppuurs - Terjoden
zo 14 jul 13 15u Herdersem - Oppuurs
za 20 jul 13 15u Kerksken - Oppuurs
za 03 aug 13 15u Oppuurs - Idegem
za 17 aug 13 15u Oppuurs - Wieze
za 24 aug 13 15u Galmaarden - Oppuurs
zo 25 aug 13 15u Hamme St-Anna - Oppuurs
zo 01 sep 13 15u Oppuurs - Herdersem

Kalender Nationale 1 seizoen 2013

Kalender Nationale 1 seizoen 2013:

Oefenwedstrijden Nationale 1:          
               
za 23 mrt 13 14u30 Herdersem  -  Oppuurs      
zo 24 mrt 13 14u30 Oppuurs - Kastel      
za 30 mrt 13 14u30 Oppuurs - Kokejane      
ma 01 apr 13 15u Baasrode - Oppuurs      
za 06 apr 13 15u Oppuurs - Kerksken    
zo 07 apr 13 15u Kokejane - Oppuurs      
zo 14 apr 13 15u Oppuurs - Baasrode      
za 20 apr 13 15u Kerksken - Oppuurs      
zo 21 apr 13 14u30 Kastel - Oppuurs - Baasrode  
               
Beker Van Belgie:            
2de ronde:              
za 28 apr 12 15u ???? - Oppuurs      
3de ronde:              
za 22 jun 13 15u            
               
Finaleweek: Van maandag 29 juli  tot zaterdag 3 augustus  
               
               
Competitie Nationale 1:            
               
wo 01 mei 13 15u Kerksken - Oppuurs      
zo 05 mei 13 15u Thieulain - Oppuurs      
do 09 mei 13 15u Acoz - Oppuurs      
za 11 mei 13 15u Oppuurs - Isieres      
zo 12 mei 13 15u Sirault - Oppuurs      
zo 19 mei 13 15u Oppuurs - Maubeuge      
ma 20 mei 13 15u Oppuurs - Bousval      
za 25 mei 13 15u Oppuurs - Galmaarden      
zo 26 mei 13 15u Baasrode - Oppuurs      
za 01 jun 13 15u Oppuurs - Terjoden      
zo 02 jun 13 15u Bever - Oppuurs      
               
zo 09 jun 13 15u Oppuurs - Kersken      
za 15 jun 13 15u Galmaarden - Oppuurs      
zo 16 jun 13 15u Oppuurs - Thieulain      
zo 23 jun 13 15u Oppuurs - Acoz      
za 29 jun 13 15u Isieres - Oppuurs      
zo 30 jun 13 15u Oppuurs - Sirault      
za 06 jul 13 15u Maubeuge - Oppuurs      
zo 07 jul 13 15u Bousval - Oppuurs      
ZOMERFEEST      
za 13 jul 13 15u Oppuurs - Baasrode      
za 20 jul 13 15u Terjoden - Oppuurs      
zo 21 jul 13 15u Oppuurs - Bever      
               
Start PLAY-OFFS NATIONALE 1 - Zondag 4 augustus      
               
Tornooien Nationale 1
               
GP Lebbeke (Te Wieze)            
za 08 jun 13 15u Oppuurs - Baasrode      
               
Tornooi Bousval:              
do 27 jun 13 15u Acoz - Isieres - Oppuurs  
               
Tornooi Aalst:              
ma 08 jul 13 15u30 Bever - Terjoden - Oppuurs  
do 11 jul 13 15u30 Finaledag      
               
Grote Prijs Stad Brussel:            
zo 14 jul 13 15u 2 eerste Waalse vleugel      
    2 eerste Vlaamse vleugel      
               
Tornooi Braine:              
wo 24 jul 13 15u Acoz - Galmaarden - Oppuurs  
               
GP Biezerd (Te Niel)            
ma 29 jul 13 18u Oppuurs - Baasrode      
               
Tornooi Sirault:              
do 22 aug 13 14u45 Baasrode - Oppuurs - Terjoden